30 Aralık 2015 Çarşamba


Nutrigen Çocuk Gelişim Şurupları olarak Nutrigen ile Okusun da Büyüsün; projemiz dahilinde Konya'da yer alan Alan Köyü İlkokuluna kütüphanelerimizi kurup, içlerini kitaplarla doldurduk.

29 Aralık Salı günü saat 09:00' da başlayan organizasyon, başta Sayın Akören İlçe Jandarma Komutanı J.Asb. Kd. Bçvş Gencehan Tetik olmak üzere, Alan Köy Muhtarı ve Akören halkının katılımıyla başladı.


Nutrigen desteği ile Alan İlkokulunda yer alan iki sınıfa da Akören Jandarması' nın ve Akören halkının da yardımlarıyla kitaplık kurduk. Öğrencilere Nutrigen boyama kitapları ve boyama kalemleri hediye ettik.

Öğrencilerle ve öğretmenlerle geçirmiş olduğumuz zaman diliminde öğrencilerin ve öğretmenlerin ihtiyaçlarını dinledik. İlerleyen zamanda yapabileceğimiz yardımların listesini çıkardık.


Organizasyonumuzda ağabeyleri ve ablaları olarak çocukların da ihtiyaçlarını, eksikliklerini not tuttuk. Onlarla mini etkinlikler düzenleyerek oyunlar oynayıp, ders çalıştık ve el birliğiyle kitapları kitaplıklara yerleştirdik. Nutrigen ile Okusun da Büyüsün kapsamında çocuklarla, öğretmenlerle ve organizasyona katılan Akören halkı ile birlikte bir çok eğlenceli hatıra fotoğrafları ve videoları çekerek çocuklara aydınlık bir geleceğin kapısını açmak için çalıştığımız bu özel günü bir anı haline getirdik.

Alan İlkokulu ile kurduğumuz gönül bağını devam ettirip, öğrenciler ve öğretmenlere daha rahat eğitim-öğretim şartları, daha iyi fırsatlar sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz.


Alan İlkokulu'ndan Sevgilerle...

Nutrigen ile Okusun da Büyüsün projesi Konya- Alan durağında bize sağladığı sonsuz destek ve misafirperverliği için Akören İlçe Jandarma Komutanı Sayın J.Asb.Kd.Bçvş Gencehan Tetik,

Vatani görevini tamamlarken çocuklarımızı da ihmal etmeyen Akören İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı erlere,

Yardımsever Akören halkına,

ve...

Kendi ışıklarıyla toplumu aydınlatan öğretmenlerimiz Rabia Hanım ve Ayşe Hanım'a katkıları için teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder